https://www.internationalfx.com/uk/

2017-08-17 09:46:49 Post #1 gość_Ewa Miłkowska

 
Hej,

Powiększamy team o 5 osób i szukamy Software PHP Developerów. IFX rozwija obecnie swój własny projekt i chcemy zatrudnić 5 kolejnych osób. Projekt będzie realizowany w środowisku continuous integration, doskonały team do realizacji zadań i rozwiązania problemów (Ty + programiści + QA + DevOps + business analyst + project manager), agile/scrum jako sposób pracy. Korzystają z wszystkiego co nowoczesne: PHP7, Symfony3, Doctrine2 (MySQL), PHPUnit6, MongoDB, RabbitMQ. Cały kod znajduje się na GitHubie, każdy commit jest budowany na CircleCI, infrastruktura jest na AWS, rozmawiamy na Slacku, dokumentacja projektowa to JIRA i Confluence. Każdy Pull Request jest recenzowany przez zespół. Ponad tysiąc scenariuszy Behata i setki testów jednostkowych czekają na Twój wkład w projekt!

Krótko mówiąc szukamy speców od PHPu. Lokalizacja Warszawa (centrum)

Idealny kandydat to człowiek z doskonałą znajomością następujących technologii: PHP 7.0+, Symfony3 + Doctrine, PHPUnit, MySQL. Mile widziana znajomość Behata, MongoDB, RabbitMQ, znajomość branży FinTech/FX/finansowej ogólnie. Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w centrum Warszawy przy ul. Plac Piłsudskiego w nowoczesnym, nowym biurze z widokiem na park Płaca 8,000-11,000 PLN netto na rękę oraz
prywatną opiekę medyczną Medicover.

Programiście/Programistce gwarantujemy pracę przy ciekawych i skomplikowanych produktach z rynku FinTech, długoterminowe projekty (min. kilka miesięcy developmentu przez cały team per projekt), środowisko, które dba o najwyższą jakość kodu (rygorystyczne code review), pisanie testów jednostkowych (288 test case) i behawioralnych (1 062 scenariuszy, 23 149 kroków).

Pytania proszę kierować na ewa.milkowska@ligohr.pl

Odpowiedz

Skrypty użytkowników

  1. Klasa obsługi szablo... Lirdoner
  2. Sekcje user76
  3. Klasa walidująca for... user76
  4. Licznik Gości online korey
  5. Form Builder Comandeer
  6. Dynamiczny licznik z... korey
  7. Captcha Comandeer