Zmiana linku

2010-12-15 09:23:09 Post #1 Pudi

Witam chciałbym zamienić z
stronicowanie.php?ppidPagera=2
na
stronicowanie.php?ppid=2
bez Pagera
a 2 pytanie
Jak zmienić by do w pliku stronicowanie.php mógłbym zmieniać liczbę wyświetlających się wyników na stronie? bo do kilku rzeczy mam stronicowanie i za dużo byłoby plików ?

2010-12-15 09:27:04 Post #2 nospor

idPagera to jest to co podales w konstruktorze. Skoro chcesz miec samo "id" to zamiast "idPagera" wstaw "id"
Jak zmienić by do w pliku stronicowanie.php mógłbym zmieniać liczbę wyświetlających się wyników na stronie? bo do kilku rzeczy mam stronicowanie i za dużo byłoby plików ?
Nie za bardzo rozumiem o co pytasz. Zrozumialem jedynie, że chcesz zmienic liczbe rekordow na stronie. Prosze:
<?php
$pager->SetRecordsPerPage(5);
?>

2010-12-15 09:45:04 Post #3 Pudi

I o to mi chodziło dzięki
a mógłbyś mi powiedzieć jeszcze jedno poza tematem, a więc kupiłem domenę w serwisie glowanet i wszystko niby działa domena aktywna jest napisane. Ale gdy chcę do serwera www podłączyć jest napisane że domena nie jest zarejestrowana. Chciałem zmienić dns'y ale podczas zmiany wywala taki komunkat Array: Domena istnieje w stanie STATE_RESERVED mógłbyś mi powiedzieć co to za stan i o co w nim chodzi ?

2010-12-15 09:55:56 Post #4 nospor

To musisz się zapytać tych, od których kupiłeś o co chodzi. Stan wskazuje, że domena jest zarezerwowana a to ma się trochę sprzecznie do stwierdzenia, że ją kupiłeś. Musisz to wyjaśnić u źródła.

Odpowiedz

Ostatnio komentowane

1. Mysql - FAQ Paweł
  2. Pager 2.5.1 oraz EPa... Na szybko2
  3. Pager 2.5.1 oraz EPa... Sławek
  4. Mysql - FAQ Piotr
  5. Liczba dni roboczych Na szybko2
  6. Liczba dni roboczych Naszybko
  7. Klasa widoku nospor

Skrypty użytkowników

1. Klasa obsługi szablo... Lirdoner
  2. Sekcje user76