grupy użytkowników

2011-05-16 13:56:05 Post #1 gość_asia

Hej, od 2h nie mogę znaleźć gdzie można zmienić nazwy grup użytkowników i ich prawa na kunena forum na joomli. Chodzi mi np. o usunięcie Globalnego moderatora, zmienienia jego nazwy lub tego co może robić a czego nie.
pozdrawiam i liczę na odp.

2011-05-16 13:58:55 Post #2 nospor

W pliku ShoutBoxDefaultRights.class.php określasz kto co może.
Globalny moderator określony jest w tej linijce:
$this->isModerator = in_array($userType, array('Administrator', 'Super Administrator'));
Jak widzisz moderatorem jest grupa Administrator oraz Super Administrator.

2011-05-16 15:34:02 Post #3 gość_asia

a jak dodawać nowe grupy i np. kolorować je? tzn. zmieniać kolor nicków dla osób które znajdują się w danej grupie. Np, chciałabym stworzyć grupę VIP i żeby każdy kto w niej się znajduje miał żółty nick.
pozdrawiam

2011-05-16 16:09:13 Post #4 gość_arg

podobno przez JACL się jakoś da na joomli. ale jak zainstalowałem JACL i chcialem uruchomic to wyskoczylo _NOT_AUTH
wie ktoś może dlaczego i co to wgl znaczy? czekam na odp.

2011-05-17 07:18:46 Post #5 nospor

@asia kolorowanie jest ustawione dla osób. Każda osoba może sobie ustawić własny kolor. Wystarczy, że poprosisz wszystkich z grupy VIP, by ustawili sobie taki sam kolor

@arg nie wiem o czym mówisz

2014-11-21 19:33:23 Post #6 gość_barth

A ja chciałbym zrobić to samo że np jak dam komuś opa to będzie miał jednolity kolor pomóż nospor ty się znasz. Np co mam zrobić jak wszyscy mają mieć tylko czarny kolor a moderator typu administrator ma mieć czerwony lub zielony i super administrator fioletowy?

2014-11-22 11:59:58 Post #7 nospor

Na szybko bez zmian w kodzie, to ustaw kazdemu w bazie kolor jaki ma miec.

Odpowiedz

Skrypty użytkowników

1. Klasa obsługi szablo... Lirdoner
  2. Sekcje user76
  3. Klasa walidująca for... user76
  4. Licznik Gości online korey
  5. Form Builder Comandeer
  6. Dynamiczny licznik z... korey
  7. Captcha Comandeer