Scroll nie zawsze na dole

2012-09-20 12:11:13 Post #1 sedum

Witam... Poddaje się już.... temat był przerabiany, odnośnie scroll 'a. Nie jest na samym dole.
http://badboyzz.laohost.net/
Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły...
Dodam, że najczęściej dzieje się to na chrome. Z ostatniej wiadomości widać tylko kto pisał i trzeba sobie przejechać scrollem na sam dół żeby zobaczyć wiadomości.

usunąłem wszystko i od początku zainstalowałem... pytanie jeszcze jedno.... nie mogę jako admin usuwać postów gości....

2012-09-20 12:21:30 Post #2 nospor

Przedewszystkim łamiesz warunki licencji - jakoś nie widzę nigdzie mojej stopki

2012-09-20 13:04:45 Post #3 sedum

Jest stopka, włączałem wyłączałem i chyba już działa z tym scrollem, Tylko o usuwanie postów gości, bo jak na razie to tylko z poziomu bazy danych mogę je wyrzucać.

2012-09-20 13:21:41 Post #4 nospor

A posty innych zalogowanych użytkowników możesz kasować?

2012-09-20 13:34:52 Post #5 sedum

Tak, zmieniłem te wartości o których jest na forum napisane i pojawiły się X. mogę usuwać edytować ale tylko po zalogowanych użytkownikach. Nie wiem czy to jest jakiś błąd... czy tak powinno być... w ostateczności wyłączę pisanie przez gości. Może dla gościa też trzeba zmienić w kodzie na cyfry...

2012-09-20 14:29:11 Post #6 nospor

Jeśli możesz kasować wiadomości innych innych zalogowanych userów to powinieneś również móc kasować gości, bo oba te przypadki przechodzą przez to samo prawo.

2012-09-20 15:42:24 Post #7 sedum

Dodam jeszcze, że w logu od samego pocztku pojawia sie:
Plik: /home/jail/sedum/home/sedum/domains/badboyzz.laohost.net/public_html/modules/mod_nshoutbox/libs/ShoutBoxDBJoomla.class.php 
 Linia: 18 
 Only variables should be assigned by reference 
Czas: 2012-09-20 15:39:08 
 Plik: /home/jail/sedum/home/sedum/domains/badboyzz.laohost.net/public_html/modules/mod_nshoutbox/libs/ShoutBoxDefaultRights.class.php 
 Linia: 24 
 Only variables should be assigned by reference
Co każde przeładowanie, czytałem, że trzeba dodać do php.ini takie parametry:
error_reporting = E_ALL & ~E_NOTICE
ale nic to nie pomogło.

2012-10-06 13:14:52 Post #8 gość_sedum

Witam, kasowanie wszystko śmiga super.
Tylko ten suwak... nie jest na dole ale nie dzieje się to za każdym razem, testowałem na różnych przeglądarkach. Co określa pozycję suwaka ?

2012-10-08 14:16:35 Post #9 nospor

W pliku shoutbox.js masz taki kod:
if (!ShoutBox.scrollLocked){ 
			if (!his)
				this.body.get(0).scrollTop = this.down ? this.body.get(0).scrollHeight : 0;
			else	
				this.body.get(0).scrollTop = this.down ? this.body.get(0).scrollHeight - startH - this.body.get(0).offsetHeight : startH;
		} else {
			if (his)
				this.body.get(0).scrollTop = this.down ? this.body.get(0).scrollTop + (this.body.get(0).scrollHeight - startH) : this.body.get(0).scrollTop;
			else	
				this.body.get(0).scrollTop = this.down ? this.body.get(0).scrollTop : this.body.get(0).scrollTop + (this.body.get(0).scrollHeight - startH);
		}

To on ustawia suwak

Odpowiedz

Ostatnio komentowane

1. Mysql - FAQ Paweł
  2. Pager 2.5.1 oraz EPa... Na szybko2
  3. Pager 2.5.1 oraz EPa... Sławek
  4. Mysql - FAQ Piotr
  5. Liczba dni roboczych Na szybko2
  6. Liczba dni roboczych Naszybko
  7. Klasa widoku nospor

Skrypty użytkowników